zavřít

Trojice obrázků z FPS Call of Duty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na začátku dubna jsme vám poprvé představili novou FPS Call of Duty, první díl z chystané série, která vzniká za podpory Activision v dílnách společnosti Infinity Ward.

Dnes máme tu čest vám představit i první tři pořádné screenshoty. Pokud se vám budou zdát nějak povědomé, je to nejspíš proto, že jste mezitím již navštívili oficiální stránky projektu, kde byly umístěny ve velmi redukované podobě v rámci flashové presentace.


nové obrázkykompletní galerie

Call of Duty se bude odehrávat na bitevních polích těch největších konfliktů 20. století. Hráč bude moci procházet válečnými zkušenostmi coby naprosto obyčejný voják. K dispozici budete mít tři různé kampaně s řadou rozličných misí a vystřídáte postavy tří různých vojáků. Jeden z nich bude americkým výsadkářem, druhý členem britského komanda a třetí ruským infanteristou. Call of Duty bude vypadat přesně tak, jak říká název. Nebude to boj jednoho muže proti celé armádě nebo dokonce celé válce. V každé roli, kterou ztvárníte, budete bojovat po boku jiných vojáků. Call of Duty, která běží na vylepšené verzi enginu RtCW, by měla obsahovat také multiplayer. Kromě verze pro PC se údajně chystají i verze pro některé z konzolí. Vydání Call of Duty je naplánováno ještě na letošek.
zdroj: fansite

korgull

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.