zavřít

Tomb Raider: The Angel of Darkness info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zmrtvýchvstání Lary Croft nastane v následujícím čtvrtletí, takže si na prázdniny, vy co na Tomb Raider: The Angel of Darkness netrpělivě čekáte, nic moc neplánujte, strávíte je v Lařině společnosti.

Pokud tedy opět nedojde k nějakému zpoždění. Tentokrát se spolu s atraktivní hrdinkou pustíte do pronásledování krutého alchymisty, který všude šíří smrt. Při té příležitosti skoncujete rovněž s jistou tajnou sektou zahalenou hávem tajemství. Jenže abyste to neměli tak jednoduché, obviněni ze smrti svého někdejšího učitele a rádce, budete mít v patách policii. Zde máme balík nových obrázků z PS2 verze hry:


nové obrázkykompletní galerie

Lara bude během vaší společné cesty nabírat zkušenosti, úplně poprvé v celé sérii bude také rozmlouvat s jinými postavami a všechna její rozhodnutí v těchto rozhovorech učiněná, se pak promítnou do jejího dalšího postupu. Tomb Raider: The Angel of Darkness je tentokrát navíc postaven na zcela novém herním enginu, tudíž můžete očekávat řadu grafických vylepšení. Nové bude i ovládání.

Jak jistě víte již z dřívějška, vedle Lary se zde objeví ještě člověk jménem Kurtis Trent, bývalý legionář a schopný bojovník na cestě za odplatou smrti svého otce. Mezi dalšími postavami, s nimiž se během hry setkáte, bude i pařížský šéf podsvětí a vlastník nočního klubu Le Serpent Rouge - Louis Bouchard; historička a akademička Margot Carvier, bývalá přítelkyně zavražděného učitele Lary; aktivní článek pařížského podsvětí a blízký přítel Boucharda, Daniel Rennes; knihovník jménem Luther Rouzic, působící v archivu města Prahy a známá to světová kapacita v překladech mrtvých jazyků a textů.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.