The Sims 2: Pets & videa z MoH Airborne, C&C3 a NFS: Carbon
zdroj: tisková zpráva

The Sims 2: Pets & videa z MoH Airborne, C&C3 a NFS: Carbon

11. 5. 2006 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Přestože ještě nedošlo k oficiálnímu oznámení hry ani to zatím distributor nechtěl...

Přestože ještě nedošlo k oficiálnímu oznámení hry ani to zatím distributor nechtěl komentovat, návštěvníci expozice EA na výstavě E3 si na 360-stupňové kruhové obrazovce mohli všimnout videa (9 MB, WMV) s běhajícím a drbajícím se labradorem, dogou koupající se ve vaně nebo dováděním jiných plemen psů v parku, kde vrtí ocasem nebo si pochutnávají na dobrotách vysypaných z odpadkového koše. Vypovídá to o jediném - čtvrtý plnohodnotný datadisk pro bestseller The Sims 2, pravděpodobně nazvaný Pets, se bude točit kolem tak atraktivního námětu, jako jsou domácí mazlíčci (thx Laku). Detaily o náplni přídavku, z nějž pochází koláž níže, momentálně nejsou známy, ale očekáváme ho na podzim.

Obrázek zdroj: tisková zpráva


Medal of Honor Airborne trailer (18 MB) - Konečně pořádný filmeček z Airborne, nástupce válečné FPS série Medal of Honor, který byl právě odložen z podzimu na příští jaro, se z valné části odehrává v oblacích nad Porýním. Německá protiletecká obrana tam rozpoutává opravdové peklo, když trefuje jedno letadlo za druhým, která začínají hořet nebo naráží do ostatních. Tento osud potká i to, v němž kamera sleduje výsadkáře (s "next-gen obličejem" :), kteří raději rychle vyskakují a v efektním záběru na své nohy se snáší s padákem k zemi, kde navždy umlčí nacistický odpor a zařídí poklidné zahájení invaze ze vzduchu.

- Command & Conquer 3 trailer (4 MB) - Pouze dvacetivteřinový hi-res trailer z návratu legendární RTS ságy C&C začíná předvedením modelů GDI jednotek, jako tanku Mammoth, stíhačky Orca a obrněných vojáků Zone Trooper, kteří se pak v renderovaném filmečku pohybují pouští nebo provádí nálet na základnu na mořském pobřeží. Působí to jako hodně narychlo udělané video, ale lepší než nic :)

Obrázek zdroj: tisková zpráva

EA Sports E3 2006 video (43 MB) - Sestřih ve vysokém rozlišení, vždy tak s 10-20 sekundami záběrů z téměř každého zástupce příštích ročníků sportovních her od EA Sports: Madden NFL 07, boxu Fight Night, Tiger Woods PGA Tour 07, NCAA Football 07, NBA Live 07 a také z 2006 FIFA World Cup.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Need for Speed: Carbon teaser (1 MB) - Burácení startujících motorů (každý zní jinak: že by návrat k tuningu? :) a zapnutí předních světel několika aut kompletně zahalených pod rouškou tmy, aneb učebnicový příklad toho, jak spáchat absolutně nicneříkající teaser video. Dosavadní tajemství kolem nového dílu Need for Speed, který nese podtitul Carbon a vyjde koncem roku minimálně pro PC / PS3 / X360, však má svůj důvod, který jsme se dnes dozvěděli z důvěryhodného zdroje. Ačkoli už někteří novináři sehnali press-kit, EA na tuto hru vyhlásili přísné embargo a to až do 15. června, kdy vychází nový PC Gamer s exkluzivním odhalením. Toto video tudíž má být jediným materiálem, co z příštího NFS na E3 pustí do éteru.

jd

Nejnovější články