The Movies, Against Rome, RS: Athena Sword
zdroj: Archiv

The Movies, Against Rome, RS: Athena Sword

17. 11. 2003 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Běžný konzument si kolikrát ani nedokáže představit, co práce a starostí je okolo natáčení takového filmového trháku.

Celou mašinérii, oku diváka jinak skrytou, se rozhodlo všem zájemcům a příznivcům strategií přiblížit studio Lionhead ve svém nadcházejícím díle nazvaném The Movies, ze kterého vám můžeme nabídnout novou sadu screenshotů. Vaším úkolem bude v této hře zajistit veškeré potřebné záležitosti okolo svého nového filmu, včetně rozpočtu, hereckého obsazení, natočení i následné propagace a mnoha dalších věcí. Vybrat si přitom budete moci libovolný žánr, který vám je blízký - komedie, válečné drama, historický film, atd.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
The Movies galerie  ||  Against Rome galerie  ||  RS: Athena Sword galerie

Against Rome patří rovněž do žánru strategií, ovšem od předchozí zmíněné se bude velice lišit. Jde totiž o strategii historickou, která vás zavede do období velkého stěhování národů v Evropě. Dostanete možnost ovládat některou z těch částí kontinentu, které ještě nepropadly nadvládě Římské říše - na výběr jsou tři barbarské kmeny. Každý z těchto "divokých" národů bude unikátní. Hra má obsahovat celkem 48 scénářů rozdělených do pěti herní stylů, včetně tutoriálu. K dispozici bude i multiplayer až pro osm hráčů. Obě výše uvedené hry se v obchodech objeví až v průběhu příštího roku.

Další naše nové screenshoty pocházejí z prvního datadisku pro především multiplayerovou FPS s názvem Rainbow Six: Raven Shield. Addon, kterého se dočkáme nejspíš až v lednu, se jmenuje Athena Sword a přinese s sebou jednu novou kampaň o osmi misích, osm nových multiplayerových levelů, pět nových multiplayerových herních módů, tři mise "classic", sedm dalších skutečných zbraní a zvukové efekty zbraní vytvořené stejným týmem, který pracoval pro film The Matrix.

korgull

Nejnovější články