zavřít

Super Taxi Driver 2006 od vývojářů Team6

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejnovějším dílem vývojářského týmu Team6, z jehož dílen vypadly i tituly jako Taxi 3: eXtreme Rush, Pizza Dude nebo Scooter War3z, je 3D akční arkáda Super Taxi Driver 2006.

Podle oficiálního popisu titulu, jde o nejagresivnější hru o taxíkách, jakou jste kdy mohli vidět. Každopádně teď máte možnost shlédnout sadu screenshotů.


Hráči prý budou muset v Super Taxi Driver 2006 projevit hodně řidičských schopností, aby dokázali se svým vozem vybruslit z konkurenčního pekla bez úhony. Rivalští taxíkáři si pochopitelně budou chtít urvat, co půjde a nic je přitom nezastaví. Tlačit vás bude nejen blaho pasažérů, ale také čas. Vyřádit se budete moci jak v singleplayeru, tak i multiplayeru.
zdroj: Team6

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.