Space Colony,Railroad Tycoon,Age of Wonders
zdroj: tisková zpráva

Space Colony,Railroad Tycoon,Age of Wonders

28. 6. 2003 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Londýnští FireFly Studios se po svém úspěchu se strategií Stronghold vrhli do práce na novém titulu s názvem Space Colony, ze kterého vám dnes můžeme nabídnout pár nových obrázků.

Vydání této hry, která by se dala popsat jako budovatelská strategie zkřížená se simulací lidského života, by měla vyjít na podzim tohoto roku. Jak už název napovídá, bude se děj odehrávat v budoucnosti, ovšem ne nijak příliš vzdálené. Zato místa, na která se podíváte, budou vzdálená podstatně více. Hráč dostane na starost okolo 20 postaviček a bude muset zajistit vše potřebné pro život v mimozemské kolonii a zároveň se pokusit dostát všem požadavkům daného scénáře.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
Space Colony galerieRailroad Tycoon 3 galerieAoW: Shadow Magic galerie

Pokud raději než lidičky ovládáte mašinky, navštivte naši galerii ke hře Railroad Tycoon 3 od Poptop Software, protože jsou tam k vidění dva nové screenshoty. Vydání tohoto titulu je naplánováno na letošní říjen. Série Railroad Tycoon je považována královnu tycoonů a má k tomu pádný důvod - každého dílu této hry se prodaly miliony kopií. Třetí v pořadí má být navíc vybaven 3D enginem a své hráče potěší i vynikající podporou multiplayeru s integrovaným chatem. Vedle desítky úžasných scénářů můžete očekávat také kampaň a v neposlední řadě i editor map.

I když se to na první pohled nemusí zdát, mají Space Colony, Railroad Tycoon 3 i Age of Wonders: Shadow Magic, ze kterého vám dnes rovněž nabízíme dvojici nových ukázek, něco společného - vydávat je bude společnost Gathering of Developers. Age of Wonders: Shadow Magic byste se měli dočkat ale nejdříve, a to už v červenci. Alespoň pokud vývojářům z Triumph Studios neudělá cosi nečekaného čáru přes rozpočet. Shadow Magic má přitom navázat na známou sérii a rozšířit ji mj. i o tři nové rasy - Nomády, hrozivé Temné démony a tajemné Syrony. Ty jsou samozřejmě obdařeny darem magie, mají vlastní neohrožené hrdiny a jejich jednotky ovládají zvláštní schopnosti.
zdroj: PR

Nejnovější články