zavřít

Space Colony,Age of Wonders,Dragon Empires

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dvě hry, ze kterých vám nyní přinášíme balíčky screenshotů, vám zatím příliš nepředstavíme.

Nic moc o nich totiž zatím nevíme ;) Nicméně, dá se předpokládat, že buď ještě před výstavou E3 nebo během ní, anebo těsně po ní již bude zcela jasno. První z tajemných titulů nese název Space Colony. Mělo by jít o strategii a obrázky to nijak nepopírají, spíše naopak. Tato zjevně futuristická hra vzniká v dílnách společnosti FireFly Studios, kterou můžete znát v souvislosti s tituly Stronghold a Stronghold: Crusaders. Vydavateli by jí měli být Take 2 pro Evropu a GodGames pro USA.

Druhý tajemný titul budou vydávat tytéž společnosti jako v předchozím případě a také název vám bude poněkud povědomý. Alespoň tedy těm, kteří fandí spíše tahovým strategiím, zejména pak fantasy. Hra se totiž jmenuje Age of Wonders: Shadow Magic. Vývojářem jsou Triumph Studios, tedy ti samí lidé stojící za původním Age of Wonders II z loňského roku. Zda půjde přímo o pokračování nebo pouze o samostatný datadisk, je zatím otázkou.

    


Space Colony galerie  ||  Age of Wonders: SM galerie  ||  Dragon Empires galerie

Do třetice tu máme již déle známý titul - fantasy MMORPG s názvem Dragon Empires, od Codemasters. Do těchto chvil tato hra nalákala neuvěřitelných 120 tisíc nadšenců, kteří by se rádi zúčastnili betatestování chystaného na pozdější měsíce tohoto roku. Plná verze by však měla být hotova až v příštím roce na jaře. Codemasters jsou již nyní na svůj projekt pyšní a představí se s ním i na E3. Zejména se budou chtít pochlubit těmi úžasnými scenériemi, krajinou a stavbami vytvářejícími všech pět částí celého mystického světa Dragon Empires. Každá tato část je řízena mocným drakem, jehož osobnost podtrhává jeho jedinečný zjev. Na E3 budou poprvé představeny také hratelné i nehratelné postavy.

Dragon Empires užívá unikátní engine založený na realistických modelech počasí, i jeho demonstrace se návštěvníci E3 dočkají. Budou tak moci obdivovat různě přirozeně se vyvíjející klimatické efekty, blesky, déšť, sníh, vánice, odlesky vody, duhy, mlhy, ale také meteority. S tím vším pochopitelně souvisí i rozmanitost prostředí - písečné pouště, horké prérie, tropické pralesy, bažiny topící se v mlze, bujné pastviny či zrádné zasněžené hory. Máte-li i vy zájem se zapsat do beta-testu, udělejte tak zde.
zdroj: TTG, PR

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.