zavřít

Sexy zpravodajka Aida z Unreal II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po delší době vám přinášíme nové obrázky z dobře známého pokračování Unreal II.

zdroj: Archiv

Únik alfaverze hry mezi veřejnost v září je asi dost známým případem, ale je fakt, že od té doby se po nových informacích ze hry jaksi slehla zem. Teď tu pro vás máme tedy alespoň ty nové obrázky a artworky.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Vše podstatné o hře se můžete dočíst v našem preview:

    Další novou zbraní bude Takkra (podobná Hive Hand z Half-Life), které vrhá speciální sondy jak k útoku na nepřítele, tak k vaší obraně. Pozitivně také hodnotím zařazení plamenometu, který je pro svou účinnost a efektnost vždy vítaný. Dohromady by to mělo být 15 zbraní a pokud bude mít každá z nich sekundární mód střelby jako v Unreal Tournament, pak tahle stránka hry asi nebude mít chybu... [více]
zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.