zavřít

Sensible Soccer 2006 s velkými hlavami fotbalistů

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nabídnout pouze pro tuto sérii typický oddálený pohled shora s miniauturními panďuáláky pobíhajícími po zeleném pažitu, to by asi zmlsané hráče neupoutalo, řekli si vývojáři z Kuju Entertainment a přišli ještě s jedním režimem, který demonstrují aktuální screenshoty.

zdroj: Archiv

Bude určen speciálně pro replay neboli opakovačky, ve kterých kamera slétne dolů na hřiště a ve 3D cel-shadované grafice zaostří na humorné karikatury fotbalistů s obrovskými hlavami, kterak v animaci skórují branku snů z 30 metrů. Poté se kamera vrátí do ptačí perspektivy, odkud máte nejlepší přehled na dění na trávníku a odkud se jinak provádí i exekuce trestných kopů, a zápas pokračuje.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Nová generace Sensible Socceru vyjde v 2. kvartálu 2006 (termín tedy není nijak posunutý) pro všechny platformy (na mobily o Vánocích). Více zjistíte v loňském článku, k němuž dnešní tiskovka dodala info o multiplayeru pro 2-4 lidi, 5000 fotbalisty na výběr, 350 kluby včetně nároďáků, DIY Competition módem s upravovatelnými pravidly a nakonec také možnost upravit si názvy hráčů či týmů podle svého gusta, jelikož nebudou disponovat oficiální licencí.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.