Sensible Soccer 2006 s velkými hlavami fotbalistů
zdroj: tisková zpráva

Sensible Soccer 2006 s velkými hlavami fotbalistů

7. 2. 2006 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nabídnout pouze pro tuto sérii typický oddálený pohled shora s miniauturními panďuáláky pobíhajícími po zeleném pažitu, to by asi zmlsané hráče neupoutalo, řekli si vývojáři z Kuju Entertainment a přišli ještě s jedním režimem, který demonstrují aktuální screenshoty.

Bude určen speciálně pro replay neboli opakovačky, ve kterých kamera slétne dolů na hřiště a ve 3D cel-shadované grafice zaostří na humorné karikatury fotbalistů s obrovskými hlavami, kterak v animaci skórují branku snů z 30 metrů. Poté se kamera vrátí do ptačí perspektivy, odkud máte nejlepší přehled na dění na trávníku a odkud se jinak provádí i exekuce trestných kopů, a zápas pokračuje.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Nová generace Sensible Socceru vyjde v 2. kvartálu 2006 (termín tedy není nijak posunutý) pro všechny platformy (na mobily o Vánocích). Více zjistíte v loňském článku, k němuž dnešní tiskovka dodala info o multiplayeru pro 2-4 lidi, 5000 fotbalisty na výběr, 350 kluby včetně nároďáků, DIY Competition módem s upravovatelnými pravidly a nakonec také možnost upravit si názvy hráčů či týmů podle svého gusta, jelikož nebudou disponovat oficiální licencí.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články