Screenshoty z tahovky Jazz: Hired Guns
zdroj: tisková zpráva

Screenshoty z tahovky Jazz: Hired Guns

30. 1. 2007 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Minulý týden jste se na našich stránkách mohli dočíst o znovuvzkříšení projektu Jagged Alliance 3D, který byl dříve vyvíjen jako pokračování série Jagged Alliance pro společnost Strategy First.

Ta se ho před časem po několika letech vývoje zcela vzdala, neboť nenaplňoval její představy o plnohodnotném nástupci známé strategické řady, s čímž sice tvůrci z GFI úplně nesouhlasili, ale bylo jim to houby platné, protože Strategy First s nimi zkrátka rozvázala smlouvu a rozhodla se jít vlastní cestou a s jiným partnerem. Protože by to však byla škoda, vyhodit tolik měsíců dřiny jen tak z okna, vedení GFI usoudilo, že když už hra nemůže vyjít jako součást série JA, vyjde alespoň jako samostatný titul pod názvem JAZZ: Hired Guns. Ale to vše už víte, a tak se nechte tentokrát pro změnu pozvat do naší galerie, kde jsou k vidění nějaké ty nejnovější screenshoty.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

JAZZ: Hired Guns má pro hráče v nabídce cestu na africký kontinent. Ten sice se svými neprostupnými džunglemi, divokými domorodci, státy, kde vládne spíš anarchie, než cokoliv jiného, a kde jsou občanské války něčím zcela běžným, stejně jako vojenské převraty, nepatří mezi nejpohostinnější oblasti světa, nicméně o to tu právě jde. Těšit se prý můžete na naprosto nelineární příběh s několika různými konci, arzenál o více než 150 zbraních s rozšířeným systémem upgradů, moderní systém dialogů, možnost využití diplomacie i hrubé síly, atd. Termín vydání je stále ve hvězdách.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články