zavřít

Saga of Ryzom, Lethal Dreams, Armobiles

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco se vzpamatováváte z příjemného včerejšího Štědrého večera a ládujete se všemi těmi dobrotami co jich vaše maminky/manželky/přítelkyně/babičky napekly a navařily, ve virtuálním světě Atys, běží život ve stále stejných kolejích a vy se na to můžete podívat prostřednictvím naší galerie ke hře The Saga of Ryzom, kde jsou k vidění nové obrázky.

Tento svět, jak víte, se vyznačuje jednou zvláštností - je tvořen pouze tím, čím je tvořen strom. Jeho obyvatelé si již zvykli a zvyknou si i ti, kteří se do dobrodružství nabízených touto MMORPG od Nevraxu jednou pustí.

    


The Saga of Ryzom galerie  ||  Lethal Dreams galerie  ||  Armobiles galerie

Ruský vývojový tým Boolat Game Development chystá pro příznivce fantasy her titul s názvem Lethal Dreams. Ten kombinuje prvky RPG a strategií a má vyjít prostřednictvím Russobit-M na začátku příštího roku. Hra se zaměřuje na magická umění, kterým zde bude vládnout šestice tajemných čarodějů. I v galerii k této hře na vás čeká několik nových obrázků.

Do třetice byla také občerstvena galerie ke hře, jejíž demoverzi jste si vy rychlejší mohli vyzkoušet již tento týden. Armobiles, jak se akčně laděná závodní arkáda jmenuje, je vyvíjena studiem Ganymede. Její děj je zasazen do roku 2009 a hráč zde dostane možnost stát se kadetem speciální elitní vojenské jednotky Armobile Squad. Vozítka, se kterými se budete ve hře prohánět budou vybavena různými zbraňovými systémy. K dispozici bude šest různých herních módů.
zdroj: RPGVaulthomepage, PR

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.