zavřít

Rytíři vs. nestvůry z fantasy RPG Gothic 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poprvé od ledna, kdy se na veřejnost prosáklo, že německá firma Piranha Bytes začala pracovat na druhém dílu hry Gothic (recenze), tu máme čtveřici nových obrázků z tohoto akčního RPG, které zachycují rytíře ve středověkých městech a při soubojích s fantasy nestvůrami.


další nové obrázky

Gothic 2 by měl přímo navazovat na příběh prvního dílu přesně tam, kde končil.

Hráči si svou postavičku nenadefinují jak je zvykem úplně na začátku hry, ale až v průběhu první hodiny hraní. Více se o této hře dočtete v preview na GamePortu:

    V prvním díle Gothic jste pro určitou zbraň či schopnost museli mít tzv. talent, což byla obdoba známých skillů. Tento systém zůstane ve dvojce zachován, ovšem pochopitelně budou přidány některé typy talentů navíc. Kromě klasických skillů jako boj, magie či odcizování pěkných věciček si budeme moci v Gothic 2 vyzkoušet třeba i alchymii, kování, lov zvěře či vytváření vlastních run. Co se týče magie, tak s tou to bude pochopitelně trochu složitější než s ostatními talenty. Ve hře by mělo existovat celkem sedm magických úrovní, jimiž bude ohraničeno pole vaší působnosti... [více]
Dá se očekávat, že stejně jako u Gothic jedničky nejprve vyjde německá verze a na základě ohlasu na ní se bude dolaďovat anglická mutace, která by měla vyjít o něco později, konkrétně v prvních měsících roku 2003.
zdroj: PCGames

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.