Rag Doll Kung Fu - loutkové divadlo na vašem PC
zdroj: tisková zpráva

Rag Doll Kung Fu - loutkové divadlo na vašem PC

24. 3. 2004 11:11 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pár nadšenců, někteří z nich jsou navíc členy vývojářského týmu Lionhead Studios, pracuje na novém, unikátním titulu s názvem Rag Doll Kung Fu.

Jak už název napovídá, ústředním tématem bude jisté bojové umění, což by samo o sobě nebylo až tak nic moc zvláštního. Unikátnost hry však spočívá v tom, jakým způsobem budete ve snaze dosáhnout účinných chvatů a hmatů ovládat postavičku. Bude to fungovat asi tak, jako byste vedli loutku na provázkách, akorát, že místo vodítka budete mít v ruce myš. Veškerý pohyb vašeho hrdiny pak bude doslova ve vašich rukách, neboť hra nebude obsahovat předskriptované animace. Nyní asi chápete, jak výstižný je název titulu. V naší galerii můžete vidět screenshoty a k dispozici je také několikaminutový trailer (11 MB, DivX), který vám vše předvede v pohybu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Hra je vyvíjena už přes rok a půl a nebude jen o boji, ale i o jiných pohybových aktivitách, jako je například tanec. Bude vybavena podporou online připojení, případně multiplayerem s možností připojení až osmi myší do jednoho počítače (přes USB hub). Dokončena by měla být letos v létě.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články