zavřít

Pure Pinball - krkolomná dobrodružství

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pinball je stále ještě vyhledávanou zábavou v nejedné herně.

Dostal se také na PC a jeho ne zrovna tradičním představitelem bude i titul s názvem Pure Pinball z dílny studia A.S.K. Homework. Nejedná se však o žádnou čerstvou novinku, jde pouze o přejmenovaný projekt dříve známý jako Ball Adventures, který našel distributora v podobě společnosti Iridion Interactive. Netradiční je proto, že působí dosti extravagantním dojmem. Konečně podívejte se sami do naší galerie. Už jste někdy takový pinball na počítači viděli?


nové obrázkykompletní galerie

Pure Pinball se bude moci pochlubit působivých grafickým pojetím, včetně různých efektů a odrazů povrchů. Nabídne vám 3D hrací stoly s mnoha zákeřnými labyrinty a překážkami pro velice citlivě reagující kuličku. Neméně citlivé ale budou také ovládací pacičky. Právě 3D zpracování by vám mělo dát pocit, že u stolu přímo stojíte. Důmyslně bude vyvedena rovněž kamera, umožňující i celkový pohled shora, bližší záběry na kuličku či rovnou kuličku následovat. V našem archivu k této hře můžete najít nejen betaverzi dema, ale také nedávno přidané video.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.