zavřít

První ukázky z And Then There Were None

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátkem roku jsme vás informovali o skutečnosti, že se v dílnách vývojářského týmu AWE Games chystá pro letošní podzim vůbec první hra na motivy detektivního románu slavné spisovatelky Agathy Christie - And Then There Were None.

U nás se kniha, jež tomuto projektu posloužila jako předloha, jmenuje Deset malých černoušků. And Then There Were None nebude jedinou hrou inspirovanou dílem Královny detektivek. V plánu je prý celá série.


Nicméně, o těch dalších hrách zatím není známo vůbec nic a z And Then There Were None vám dne alespoň přinášíme sadu prvních ukázek. Podíváte se s nimi do tajemného sídla nacházejícího se na jednom ostrově, kde se na základě pozvánky zdejšího obyvatele setká deset vzájemně si cizích lidí, kteří začnou za zvláštních okolností jeden po druhém umírat. Vy ztvárníte roli jedenácté postavy, převozníka jménem Patrick Narracott, který zde spolu s ostatními uvízl. Vaším úkolem bude najít vraha, a to pokud možno předtím, než se také stanete jeho obětí...

Update 17:40 - Spuštěny oficiální stránky hry, které vám představí všechny postavy, s nimiž se ve hře setkáte a nabídnou i pár dalších obrázků, které v naší galerii nejsou.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.