zavřít

První obrázky a trailer z PC verze RPG Sudeki

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už před pár dny jsme vás informovali o tom, že se připravuje PC verze oblíbené konzolové anime RPG Sudeki.

Dnes byla tato skutečnost oficiálně potvrzena tiskovou zprávou společnosti Zoo Digital Publishing, která bude hru pro PC vydávat. Do obchodů by měla Sudeki vyrazit 25. března. Ale tohle všechno už více méně víte, tedy pokud čtete naše zpravodajství pravidelně. Dnes tuto hru připomínáme znovu hlavně proto, že spolu s tiskovou zprávou vyšly rovněž první ukázky z PC verze. A aby toho nebylo málo, tak se objevil i trailer (3 MB, DivX).


V Sudeki se seznámíte se čtyřmi hrdiny různými nejen co do vzhledu, ale hlavně co do schopností. Tyto postavičky spolu budou bojovat proti hordám nepřátel. Každé vítězství s sebou ponese odměnu v podobě nových schopností, kouzel, zbraní a sil. Sudeki prý přináší do herního světa skvělou kombinaci akce a pravidel RPG. Navíc se může údajně pochlubit i mnohem mocnějšími schopnostmi hrdinů v celkově rozsáhlejším světě, než jaké mohou nabídnout jiné podobné RPG.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.