zavřít

Prokletí v Curse: The Eye of the Isis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před nedávnem jsme Vám nabídli krátký trailer z hororové akční adventury Curse: The Eye of the Isis.

zdroj: Archiv

Dnes se Vás po poměrně vysoké dávce hrůzostrašných záběrů pokusíme postrašit dalšími, avšak nepohyblivými obrázky z této hry. Na jednom z nich můžete s trochou snahy spatřit také jednu z nestvůrek, které se Vám pokusí zabránit v nalezení a následném navrácení ztracené sošky obestřené děsivou kletbou na její původní místo.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hororová akční adventura Curse: The Eye of the Isis by měla být vydána ještě letos. Podle dosavadních plánů vydavatelské společnosti, kterou se stala francouzská Wanadoo, by to mohlo být dokonce už v září 2002.
zdroj: ToTheGame zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.