Primadony na hřišti z Madden NFL 08
zdroj: tisková zpráva

Primadony na hřišti z Madden NFL 08

23. 5. 2007 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Next-gen simulátor amerického fotbalu Madden 08 od EA nepřinese jenom srážky ve vzduchu, faktor únavy či vylepšenou AI, ale třeba také zavede status primadony pro některé z hvězd NFL.

Narozdíl od série NCAA nebudou existovat limity na to, kolik hvězd se bude moci v jednom kádru sejít, takže týmy jako Chargers budou v jasné výhodě proti slabším. Hvězdné hráče poznáte už od jejich nástupu na stadion, protože kamera je nikdy neopomene důrazně zabrat. Konkrétně se budete moci setkat s ranaři, power linemany, chytači či RB (dohromady čtyřiadvaceti typy hvězd).

Aby si představu mohli udělat i znalci amerického fotbalu, třeba QB Philip Rivers ze San Diega bude vynikat svoji silou, přesností a bystrostí na hřišti. To samozřejmě nebude znamenat, že San Diego automaticky vyhraje ligu: na každou z vlastností primadon totiž bude existovat také jakási protizbraň, vhodný protějšek. Třeba na DB Byrona Westbrooka bude stačit nasadit pořádného ranaře, vhodně použít novou herní vlastnost Hitstick (o které jsme psali minule) a hvězda začne rázem ztrácet míč jako druholigová nula.


Z řady nových animací přibude např. ta, kdy se RB natočí šikmo a proklouzne mezi obránci nebo tacklery. A jak to bude s hráčovou výkonností? I ta se bude pochopitelně zlepšovat, konkrétně hraním miniher typu QB Challenge, kde si nejprve vyberete typy hvězd na hřišti a poté se budete pokoušet jich co nejvíc dostat v stanoveném časovém limitu. Celkové výsledky pak nejlépe odrazí svatyně vyzdobená znaky a barvami vašich týmů, oblíbenými videi a samozřejmě trofejemi, získanými třeba i za online hru. Kromě traileru, který si lze stáhnout i v HD verzi (22MB, download) jsme rovněž do naší galerie přidali pět nových screenshotů. Madden NFL 08 vyjde v srpnu pro PC, X360/PS3, WII a celou další řadu platforem.
zdroj: Gamespot, Jeux-France

levis

Nejnovější články