zavřít

Podrobnosti o zvířecí onlinovce Savage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

iGames a S2 Games dnes v noci oznámili svou první multiplayerovou hru pro PC.

Ta ponese název Savage a jak si můžete všimnout, už máme k dispozici prvních osm obrázků. Savage se bude odehrávat ve fantasy světě, který se stal neustálým bojištěm mezi dvěma moci chtivými stranami - člověkem a zvířetem. Hra bude kombinovat to nejlepší z real-timové strategie a akce z vlastního pohledu. Stejně jako většina titulů, o kterých v posledních pár dnech píšeme, i tato bude představena na E3. Dokončení Savage a její vydání je plánováno na první čtvrtinu 2003.


další nové obrázky

Savage je stavěna na novém Silverback enginu a bude podporovat až 64 hráčů najednou. Fanouškové RTS budou mít v této hře po zvolení "commander" módu k dispozici vše, co má správná strategie mít - technologický vývojový diagram, management zdrojů i taktické strategie. Na druhou stranu akčnější hráči se se zbraní v ruce (v "action" módu) vyřádí na pořádných bitkách probíhajících z vlastního pohledu. Sami tvůrci tvrdí, že by jejich dílo mělo být mixem Warcraft 3 a Quake III, i když akční mód je prý spíše podobný akci z pohledu jiné osoby - Drakanovi.

Zajímavé je i umístění hry - děj se totiž bude odehrávat v časech budoucích (ne však post-apokalyptických). Jak sami tvůrci podotýkají, svět, do kterého Vás Savage pohltí, bude podobný takovému světu, jenž známe z filmu Planeta opic. Avšak bez opic. Ve světě Savage budou lidé žít kočovný život. Vrchol technologického rozvoje již dávno minul a vše, co dříve bývalo běžnou součástí života a vědy (elektrika, chemie, ad.) je v této době považováno za magii.

Až bude Savage někdy v prodeji, dočkáte se spolu s ní také editoru levelů. Máte-li zájem dozvědět se o tomto titulu více, navštivte jeho oficiální stránky nebo interview na GameSpy.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.