Perimeter - síla je v pohybu
zdroj: Archiv

Perimeter - síla je v pohybu

9. 10. 2002 21:00 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Dá se říct, že se zatajeným dechem mnozí fanouškové real-time strategií očekávají prazvláštní titul vznikající v dílnách ruské společnosti K-D Lab.

Tato hra nese název Perimeter a dnešní galerie obohacená o celkem 14 nových přírůstků vás do této hry nechá nahlédnou i z trochu jiné stránky, než na jakou jste zvyklí. Vydavatelská práva získala společnost 1C, původem taktéž z Ruska. Ta má v plánu Perimeter vydat do léta 2003.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Perimeter je, jak mnozí naši čtenáři již vědí, založena na neustálé přeměně terénu. Tento proces je ovlivněn průběžnými přírodními geologickými pohyby, činností určitých speciálních jednotek a samozřejmě také explozemi. V této strategii hraje prostě zemský povrch doslova aktivní roli v bojích. Zní to trochu vědecko-fantasticky, což by u sci-fi titulu nemělo být překvapením. Hráč se pokusí prostřednictvím speciálně navržených jednotek získat určité území tak, že ho přemění na hlavní zdroj energie. Takto získaná energie je potom víceúčelovým zdrojem. Bojové jednotky jsou organizovány do skupin, takže nebudete muset kontrolovat jednu jednotlivou jednotku, ale budete řídit celé vojenské síly a moci se tak soustředit na vyšší strategické cíle, když pak své rozkazy přidělíte celé takové skupině.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články