zavřít

Peklo nad Anglií v WWII: The Battle of Britain

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letecký simulátor WWII: The Battle of Britain nabídne více jak 270 čtverečních mil terénu z prostředí Velké Británie a okolí kanálu La Manche, pro jehož zpracování byla prý využita data přímo z družice.

Hra má obsahovat více než 40 historicky odpovídajících letounů s realistickým modelem chování. Ve 30ti singleplayerových misích si vyzkoušíte trénink a zalétáte si pochopitelně též během skutečných akcí druhé světové, jejichž vrcholem bude samotná bitva o Británii. Díky třem obtížnostním úrovním by si měli na své přijít jak začátečníci, tak i zkušení virtuální letci. Hru dále zpestří možnost vývoje pilotů a systém vyznamenání za splněné úkoly.


nové obrázkykompletní galerie

Díky zahrnutému mission builderu si budou moci ti šikovnější vytvořit vlastní úrovně a vyměňovat si je s ostatními. Součástí WWII: The Battle of Britain bude též masivní on-line multiplayer, do kterého se budou moci zapojit stovky hráčů z celého světa. Titul vydá v Severní Americe v rámci své edice The History Channel Activision Value a stát by se tak mělo ještě letos v říjnu. První screenshoty najdete tady, zájemci mohou navštívit i oficiální homepage. Jen pro upřesnění dodávám, že název Battle of Britain už pro svůj letecký simulátor z přelomu let 2000 a 2001 využili i Rovan Software a konkurenční vydavatel Empire Interactive.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.