zavřít

Patnáct dalších screenshotů z Age of Empires III

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud vám čirou náhodou nestačila dávka ze včerejšího večera (info), můžete si dnes ještě prodloužit extázové opojení z grafiky Age of Empires III.

A to na ničem menším než patnácti (!) dalších screenshotech, které byly ve vysoké kvalitě uvolněny oficiální cestou pro internetová média. Co vše na nich spatříte? Je toho opravdu hodně, jelikož zachycují různorodá prostředí, jež jsou prošpikována mnoha drobnými detaily pro navození té správné atmosféry. Například obléhání města dělostřelectvem, lodě kotvící poblíž větrného mlýnu, nahánění stáda divoké zvěře, indiánské týpí, vláček na železnici, skalnatý masív nad údolím, koňské spřežení jedoucí do dřevěného opevnění, tábor v zasněženém lese na pobřeží nebo osvětlené domečky ve městě pod rouškou tmy.nové obrázkykompletní galerie

Update 20:30 - Ensemble Studios na své homepage konečně uveřejnili tiskovou zprávu, která vedle oficiálního oznámení Age of Empires III sice nepřínáší žádné novinky o obsahu hry, avšak hovoří o termínu vydání, kterým se má stát "2. polovina roku 2005". Mimochodem, dosavadních titulů ze sérií AoE/AoM se po celém světě celkově prodalo 16 milionů kusů.

Update 11:00 - do galerie přibyly dva nové hi-res obrázky. Na prvním z nich je vidět rušno při vykládání zboží v přístavu (tzn. stejná scéna jako na dřívějším scanu) a ten druhý zase zblízka zachycuje indiánskou vesničku.
zdroj: thx E. :)

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.