zavřít

Oznámení taktické strategie Planet Prison

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německý vývojový tým Numlock Software se se svým novým projektem, který dostal název Planet Prison rozhodl dobýt nejen svou rodnou zemi, ale rovnou celý svět.

Stát by se tak mělo na Vánoce tohoto roku a to s pomocí vydavatelské společnosti Schanz Interactive. Ale abyste věděli, o čem je vůbec řeč, nutno dodat, že Planet Prison se zařadí mezi taktické strategie a jak je patrné z obrázků, které vám spolu s touto zprávou také přinášíme, bude to něco ve stylu Fallout Tactics.


nové obrázkykompletní galerie

Planet Prison vás postaví do role kapitána vesmírné lodi, který přežil nouzové přistání na planetě, kde jsou shromažďováni vězňové. Jméno kapitána je Lanthan Alberio Cygni a jeho loď byla právě na cestě zpět ze své dlouhá léta trvající výpravy. Během letu složitým systémem černých děr, které umožňují se jinak dostat na ohromné vzdálenosti, se koráb dostal do pásu asteroidů, přičemž osudnou se mu stala magnetická anomálie. Loď byla poškozena a nakonec i explodovala. Jen pár členů posádky včetně kapitána zvládlo uniknout v záchranných modulech. Obrovská síla anomálie je však mrštila strašlivě daleko na naprosto neznámé místo, ba co víc, do naprosto neznámého času...

Strastiplná cesta kapitána skončila na nejbližší planetě neznámé galaxie. Přistání nebylo hladké a zraněný kapitán upadl do bezvědomí. Procitá již klidný, ale s bolestí hlavy v jakémsi pokoji a se svým druhým pilotem po boku. Oba mají na krku implantáty. Tato planeta je zcela v moci jisté říše, která zde vězně skladuje více méně kvůli zcela zištným, ale hlavmě zcela odporným důvodům. Hráč bude mít ze své pozice uvězněného trosečníka jedinou starost - dostat se domů (trochu to připomíná E.T. mimozemšťana ;).

Jak vidíte, k Fallout Tactics to má blízko nejen žánrově, ale také tématicky. V rámci hledání cesty domů se podíváte na řadu futuristických lokací, které jako by vybízeli k tomu, aby je někdo prohledal a prozkoumal. Nejednou se dostanete do střetu s místními gangy v pouličních real-time bitkách. Kromě spousty single-player misí se můžete těšit také na multiplayer.
zdroj: homepage, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.