zavřít

Oznámení akční tahové strategie Pillage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pillage, tak právě takto se bude jmenovat (pokud si to tvůrci časem ještě nerozmyslí) nová tahová a akční strategie od společnosti Zed Two.

Hra se vyrábí pro PC, Xbox, PS2 a GameCube, přičemž všechny tyto verze by se měli objevit současně někdy v průběhu roku 2003. Jste-li zvědaví, jak hra bude přibližně vypadat, navštivte naši galerii, kde jsou dnes pro vás připraveny první ukázky.


nové obrázkykompletní galerie

Pillage pojednává o skupině statečných válečníků, kteří se neváhají postavit ani tomu nejhoršímu zlu v podobě děsivých kreatur a pomstít se tak za zničení jejich kmene. Hru si zahrajete z pohledu třetí osoby a rozvážnými tahy se pokusíte maximálně využít svého času, energie a zbraní za účelem zlikvidování nepřátelských jednotek. Veškeré prostředí, které vás bude obklopovat, navíc bude možné zničit.

Hlavními hrdiny se stanou mladík jménem Low a jeho sestra Pepper, kteří se pokusí dát dohromady bandu udatných bojovníků, kteří by spolu s nimi uskutečnili akt msty. Každá z postav bude samozřejmě oplývat jinými schopnostmi a dovednostmi a bude jen na vás, které z nich si vyberete do svého týmu.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.