zavřít

Oznámena Spellforce II: Blend of Perfection

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velmi příjemnou zprávu máme pro všechny příznivce skvělého hybridu RPG a RTS - Spellforce - od vývojářského studia Phenomic.

Společnost Jowood dnes totiž oznámila vývoj jejího dalšího pokračování. Tentokrát však nejde o pouhý datadisk, nýbrž o plnohodnotný druhý díl s názvem Spellforce II: Blend of Perfection. A aby ta zpráva byla ještě zajímavější, přinášíme vám s ní i sadu prvních ukázek. Vydání tohoto titulu očekáváme v posledním čtvrtletí letošního roku.


Spellforce II: Blend of Perfection své hráče postaví do role předního hrdiny některé ze tří frakcí (Alliance of Light, Hordes of Chaos, Brotherhood of Darkness), ale také vůdce týmu až pěti postaviček, jež jsou vyvolávány prostřednictvím zvláštních monumentů a budou v průběhu hry sílit. Každá ze zmíněných stran bude disponovat 12 novými jednotkami. Herní svět, prý velmi unikátní v žánru RTS, má být obrovský a velmi detailní. Hrdina se bude moci vyvíjet výběrem ze stovky různých schopností. Vedle single-playeru můžete očekávat také multiplayer s PvP i kooperativním módem.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.