zavřít

Outfront II (Faces of War) - nástupce Soldiers:HoWW II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od loňského léta je na trhu k dispozici real-time strategie Soldiers: Heroes of World War II vývojářského týmu Best Way.

Nejen podle naší recenze (kde získala 92 %) jde o hru velmi kvalitní a proto není divu, že se chystá její pokračování. Jmenuje se Outfront II, alespoň v tuto chvíli, neboť jde o název pracovní. Vyjít by mělo koncem roku, pod hlavičkou společnosti 1C. Ta tento titul představila na letošní E3, díky čemuž vám dnes můžeme nabídnout i sadu prvních screenshotů.


Outfront II má kombinovat prvky real-tme strategie s progresivní taktikou a možností ovládat v rámci boje jednu konkrétní jednotku. Opět se bude odehrávat v období 2. světové války. Oproti předchozí hře má tato disponovat lepší fyzikou, volnější kamerou, dokonalejšími modely jednotek a efekty, složitější týmovou AI, a novými taktickými možnostmi. Těšit se prý můžete na čtyři nové kampaně. Během nich se dostanete k velení americké, anglické, sovětské i německé armády. Úplnou novinkou mají být zimní mise. Nové mapy a módy vás čekají také v multiplayeru.
zdroj: PR

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.