zavřít

Ohlášení arkádových závodů Roman Race

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

CAMF Production tento týden oznámili novou závodní hru s názvem Roman Race: 6004 AD a spolu s ní se na internetu objevila i její oficiální stránka.

Podstatou titulu je závodění v týmech - nejdříve vám bude nějaká partička přidělena a po úspěšném splnění levelu si ji už budete moci vybrat sami. A jak bude hra vypadat? Údajně se máme přichystat na nervydrásající závody po krkolomných tratích plných nepříjemných překvapení i zlomyslných kreatur. Pro lepší představu o Roman Race: 6004 AD se mrkněte na první obrázky:


nové obrázkykompletní galerie

Přejíždění nepřátel, vytlačování ze silnice a další útoky mají být zcela standardní součástí hry. Stupeň obtížnosti jízdy bude volitelný stejně jako herní mod - nalezneme zde tréninkový kurs, klasický "psychedelický" závod, time attack a samozřejmě také multiplayer. Zajímavé scénky z hraní si budeme moci přehrát a zvukové pozadí se bude celkem obvykle měnit podle momentální situace na obrazovce. Hra Roman Race by měla být hotova příští rok.
zdroj: GH, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.