zavřít

Obrázky z Rayman 3: Hoodlum Havoc

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velmi brzy se všichni příznivci hrdiny Raymana dočkají jeho nových dobrodružství v připravovaném pokračování hopsačkové série, s názvem Rayman 3: Hoodlum Havoc.

To všichni je míněno doslovně, neboť Ubisoft, který tento titul bude vydávat, se tak chystá učinit pro všechny možné platformy, tedy kromě PC i pro Xbox, GameCube, GBA a PS2.


nové obrázkykompletní galerie

Jste-li zvědaví co nového Raymana a jeho přátele v této hře potká, zavítejte do naší galerie, kde je ode dneška k vidění balík nových screenshotů z PC verze. Na nich je možné spatřit velice různorodá a podivná místa, která během svých cest náš hrdina navštíví. Všimnout si můžete navíc jednoho z padouchů, kterým ve hře budete čelit.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.