zavřít

Obrázky z nové RTS The Druid King

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná Vás překvapí, že i v Bulharsku jsou společnosti, které se zabývají vývojem a tvorbou počítačových her.

zdroj: Archiv

Jednou takovou firmou je i Haemimont Games, tvůrce Tzar: Burder of the Crown, v současné době pracující na nové real-time strategii The Druid King (pracovní název), která v sobě bude mít i prvky adventury a RPG. Na výběr budete mít ze dvou módu - adventurní a strategický. Ve strategickém módu, budete hrát proti počítacovému oponentovi nebo jiným hráčům přes Internet za účelem zvýšení Vašich strategických a taktických dovedností na takovou míru, abyste dosáhli vítězství (podobně jako je tomu u tradičních RTS her). Budete trénovat a velet mnoha jednotkám, najímat hrdiny, dobývat pevnosti a získávat artefakty s nevídanou silou.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V adventurním módu, budete mít pod kontrolou skupinu hrdinu s nimiž budete prozkoumávat svět, dokud nedojde mezi Cézarem a galským náčelníkem Vercingetorixem k boji. Na Vás pak bude, jakou stranu v boji podpoříte. Budete velet pevnostem, obrovským armádám, hledat artefakty ... Ostatně mrkněte se na screenshoty, které Vám o hře jistě hodně napoví. Vydání The Druid King je plánováno na 1. čtvrtletí 2002.
zdroj: ToTheGame zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.