zavřít

Nové obrázky z Ring II: Twilight of Gods

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velice pěkné obrázky z nadcházejícího titulu Ring II: Twilight of Gods, což je jedna z her, na které nyní Arxel Tribe usilovně pracují, vás zavedou do fascinujícího mýtického světa inspirovaného mj.

i R. Wagnerem a jeho tetralogií Der Ring des Nibelungen a doplněného o kresby vynikajícího francouzského umělce Philippe Druilleta. Toto druhé pokračování mythologické adventury Ring má již přesně určené datum svého vydání - 16.září 2002.


nové obrázkykompletní galerie

Z černého lesa na vrcholu světa se donesla legenda o ztraceném chlapci, jenž nezná strach... O rozbitém meči, který potřebuje znovu vykovat. O chlapcově boji s drakem strážícím prsten, jehož mocí by mohl vládnout. Ring II vám odhalí nejlepší Siegfriedova léta. Léta, kdy zabíjel obry, vzdoroval nadpozemským silám, bojoval o lásku Walkyrie a způsobil její zatracení. Více se o této hře dočtete zde, k dispozici je i trailer.
zdroj: Eurogamer

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.