zavřít

Nové obrázky z futuristické FPS Tron 2.0

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve své době, tedy v osmdesátých letech, byl Tron velice revolučním filmem, vlastně prvním, který se vůbec zabýval počítači a computerovým světem.

Není proto divu, že se v něm o dvacet let později zhlédla Disney Interactive (vlastník práv) a vývojáři z Monolith. Už z podstaty druhé jmenované bylo celkem logickým krokem postavit celou hru na engine LithTech (např. Aliens vs Predator 2), respektive na jeho vylepšené verzi Triton.

Ale abychom začali pěkně po pořádku - v Tron 2.0 půjde o sci-fi střílečku, odehrávající se právě v mikrotických útrobách počítače. Hra na původní film naváže, hlavním hrdinou celého příběhu bude syn někdejšího programátora Kevina Flynna, Jet Bradley. Podobně jako jeho otec se i Jet nešťastnou shodou náhod pouští do útrob virtuálního světa a o přežití musí bojovat na tak netradičních místech jako jsou mainframy, routery, firewally nebo "trochu z ruky" PDA. Kromě samotné akce bude Tron 2.0 obsahovat i adventure prvky, především v podobě oblíbených puzzlů.


nové obrázkykompletní galerie

Hrát budeme moci jak z first-person pohledu, tak ze třetí osoby ala Max Payne. Čeká na nás desítka kapitol, každá po třech až čtyřech misích. Jet se bude také sbíráním bonusů - programů moci naučit některým speciálním dovednostem. Půjde především o rychlejší běhání, vyšší skok, hackerské schopnosti nebo zneviditelnění. Zbraně ve hře nalezneme všehovšudy čtyři (disk, pistole, granátomet, energetická síť) a většina z nich bude multifunkčních. Rozhodně zajímavé také je, že v Tron nenalezneme žádné brutální scény (smrt bez krve, asi jako v Pokémonech ;) Hra by měla být hotova v dubnu následujícího roku a se vší pravděpodobností bude obsahovat i multiplayer.
zdroj: GameStar.de

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.