zavřít

Nová strategie Maelstrom od tvůrců Perimetru

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Novou hru dnes oznámila společnost Codemasters.

Jmenuje se Maelstrom a pochází z dílen vývojářského týmu KDV (dříve K-D Lab), který znáte například i jako tvůrce netypické sci-fi strategie Perimeter. I Maelstrom bude sci-fi a dokonce i strategie, ale jelikož se jí nedočkáme dříve než ve třetím čtvrtletí příštího roku, budete se muset v tuto chvíli spokojit pouze s prvními obrázky.


Hra se bude odehrávat v ne zrovna růžové budoucnosti Země. Naše rodná planeta nejenže musí přestát ekologickou apokalypsu, ale navíc ještě je ohrožována vetřelci z vesmíru. Aby toho nebylo málo, tak se lidstvo rozdělilo na dvě frakce, které vedle toho, že bojují proti společnému nepříteli zvenčí, ještě navíc zápasí spolu navzájem. Hráč si bude moci zahrát za všechny tři strany konfliktu. Každá z nich se bude od ostatních velmi odlišovat. Všechny mají stejný cíl - přežít a získat vládu nad celou planetou. Dočkáte se proto ohromných destruktivních bitev, které budou o to více podpořeny totálně zničitelným prostředím.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.