zavřít

Nová maďarská RPG Word of Chaos

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zajímavé RPG dobrodružství se v současnosti líhne v dílnách maďarského vývojářského týmu, který si říká Brainfactor Entertainment.

Jak vidno na jejich oficiálních stránkách, původně bylo jeho vydání plánováno už na minulý rok. Zřejmě se ale tvůrcům nepodařilo včas sehnat vydavatele, a tak doufejme, že to zvládnou alespoň letos. Podle 3D Gamers by snad měla titul vydávat společnost Project Three Interactive. Hra se jmenuje Word of Chaos a jde prý o zatím největší projekt, na jakém kdy Brainfactor pracovali. Inspiraci tvůrci hledali ve fantasy díle Johna Caldwella. V naší galerii jsou k vidění nějaké ty screenshoty. Již zmínění 3D Gamers mají navíc ještě filmeček.


Děj Word of Chaos vás zavede do širého fantasy světa zvaného Worluk. Hlavním hrdinou příběhu je Skandaur Brawn, poloviční ork, jenž se stal klíčovou figurkou v nekonečné válce mezi Řádem a Chaosem. Jednoho dne Skandaura vyzval Bůh Chaosu, aby se pomstil jistému Řád vyznávajícímu mágovi Peltarovi za vraždu svých rodičů a sebral mu artefakt známý jako "Word of Chaos". Těšit se prý můžete na více než 60 vedlejších misí, potkáte více než 300 různých NPC, bojovat budete se stovkami různých monster, naučíte se kouzlit a také připravovat lektvary. Systém vývoje postavičky skýtá díky 36 schopnostem na výběr velkou volnost, kterou ještě rozšiřuje možnost přidělení určitých speciálních výkonů.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.