zavřít

Námořní dobrodružství v Port Royale

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když německá vývojová společnost Ascaron rozšířila své pole působnosti ze své rodné země ještě do Británie, dalo se očekávat, že tím získají především anglicky mluvící hráči, neboť řadu her, které jste doposud mohli vidět pouze v jejich německé podobě, se nyní chystá Acaron vydat v anglické verzi.

Mezi takovéto tituly patří mj. i následovník známého Patrician II, Port Royale: Gold, Cannons & Piracy. Jeho vydání je naplánováno na duben a to kompletně v češtině díky společnosti Top Distributor. To je již za pár dní, a tak se v naší galerii vyskytla sada nových screenshotů:


nové obrázkykompletní galerie

Narozdíl od Patrician II je Port Royal především o dobrodružství, objevování a námořních bitvách, přičemž během nich budete své lodi moci ovládat manuálně. Hráči si budou moci na začátku hry zvolit, zda se budou prezentovat jako pirát nebo obchodník. Připraveno pro vás bude nespočet různých misí, od honby za pokladem, po přivlastnění si celého města. Titul vám nabídne 4x větší herní svět, než jaký byl v Patrician II, čtyři národy s charakteristickými budovami, asi 60 měst k prozkoumání a až dvacet lodí v námořních bitvách. Ošizeni nebudete ani o multiplayer až pro osm hráčů.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.