Máte námět či připomínku? Napište nám
Na moře s Pirates of the Burning Sea
zdroj: Archiv
Obrázky

Na moře s Pirates of the Burning Sea

23. 1. 2003 8:08 | autor: Redakce Games.cz |

Že jsou masivně multiplayerové hry v kurzu, dokazuje mj.

i oznámení studia Flying Lab Software, které se nechalo slyšet, že nyní pracuje na svém novém herním projektu nazvaném Pirates of the Burning Sea. Bystřejší z vás jistě napadne, kam se poděl jiný titul těchto vývojářů - akční Delta Green. Bohužel se zatím nenašel vydavatel, který by se této hry ujal a tak ji vývojáři prozatím postavili k ledu a vrhli se na novou masivně multiplayerovou RPG, protože pro tu si budou moci sami zajistit vydání. Z názvu Pirates of the Burning Sea je patrné, že se v tomto virtuálním světě setkáte s piráty, a to v oblasti a době těmito chlapíky nejvíce proslavené - Karibském moři 18. století.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Hráč bude moci zastat několik různých rolí. Může se stát námořním kapitánem, korzárem nebo volným obchodníkem. Ať už si ale vyberete jakoukoliv z těchto postav, vlastní loď budete mít v každém případě. Své místo v této realitě nalezne i magie. Ta se však nebude projevovat přímými údery nějakých ohnivých koulí a podobných věcí, ale spíše důmyslnějším a rituálním způsobem. Více informací o této hře získáte na jejích oficiálních stránkách.

Pirates of the Burning Sea poháněná Alchemy enginem od firmy Intrinsic, by měla být podle dosavadních plánů vývojářů a vydavatelů v jedné osobě dokončena na podzim. Předtím bude pochopitelně nejdříve spuštěno betatestování. Následná distribuce hry bude zajištěna technologií Steam společnosti Valve Software.
zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články