Na Divoký západ ve střílečce Boomtown
zdroj: tisková zpráva

Na Divoký západ ve střílečce Boomtown

29. 5. 2003 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Stříleček, které jako svůj základ užívají Unreal engine, je celkem požehnaně.

Ovšem těch, které by se navíc odehrávaly na Divokém západě, už tolik není. A právě proto se jedno relativně nové vývojářské studio LogicalVice rozhodlo přijít se svým projektem s názvem Boomtown, ze kterého vám rovněž přinášíme první sadu screenshotů. To, že jsou tito vývojáři noví, však ještě neznamená, že jsou nezkušení. Tvrdí, že mají za sebou již více než deset let hraní, testování, navrhování i kritizování her. Budiž jim to k dobru. Jak však dopadne jejich snažení, posoudíme až někdy příští rok, protože nyní jsou s Boomtown ve fázi, kdy mají hotov prototyp hry a tak vývoj ještě nějaký ten čásek potrvá. V přípravě jsou verze pro PC a Xbox.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

V současné době tvůrci tají, o čem jejich nový titul vlastně bude. Centrem událostí ve hře bude městečko Boomtown, ale podíváte se i do jeho okolí, jako např. do indiánské vesnice, skrytého indiánského města, čarodějnické osady "Magog's End" nebo pevnosti. V multiplayeru prý můžete očekávat 13 map a pět různých herních módů - 25 Card Draw, Deathmatch, Last Man Standing, Standoff, Dueling.

K dispozici budete mít v Boomtown poměrně slušný výběr zbraní, mezi nimiž naleznete jak střelné (různé druhy pušek, brokovnic, kulometů nebo i samostříl, ad.), tak různé sečné, řezné nebo bodné (házecí nože, sekyra, mačeta, tomahawk, ad.) a jiné. Účinek některých z nich může být vylepšen jedem, ohněm apod. Použít ale budete moci také různé mystické typy zbraní nebo dokonce i kouzla. Vaši nepřátelé se budou lišit podle toho, kterou stranu zákona se rozhodnete zastupovat. Setkáte se s různými pistolníky, šerify i vojáky. Do nepříjemností vás samozřejmě může dostat i sama matka příroda, to když vám do cesty postaví např. grizzlyho, buvoly, bizony, jedovaté hady a jinou havěť.
zdroj: Homelan, homepage

korgull

Nejnovější články