Máte námět či připomínku? Napište nám
Legacy of Kain: Defiance ještě letos, později česky?
zdroj: Archiv
Obrázky

Legacy of Kain: Defiance ještě letos, později česky?

6. 12. 2003 20:20 | autor: Redakce Games.cz |

Jestli se rádi bojíte a líbí se vám historky o vychrtlých sinalých lidech, kteří se bojí světla, umí se proměnit v netopýra a živí se lidskou krví, pak právě pro vás jsou určeny nové screenshoty ze hry Legacy of Kain: Defiance pro PC.

Té se v našich končinách dočkáme v počeštěné verzi od Cenegy až v únoru, zatímco v USA by podle aktuálních zpráv měla vyjít ještě v prosinci (pro Xbox a PS2 se tam prodává už pár týdnů). Jedná se tedy o stejnou politiku Eidosu jako v případě Deus Ex 2: Invisible War, který je za velkou louží k dispozici s několikaměsíčním předstihem oproti starému kontinentu, což je však na druhou stranu i výhoda, neboť hráči v Evropě mají šanci dostat lépe vyladěnou verzi hry včetně například zabudovaných patchů. Update 8.12. - na webu Cenegy je zřejmě chyba, hra u nás prý vyjde jen v originální anglické verzi.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Legacy of Kain: Defiance je prvním dílem série, ve kterém si zahrajete za obě hlavní postavy předchozích her - Kaina i Raziela. Má to být hra plná akce, bojových situací a děsivých scén. Budete se prodírat hordami nepřátel z řad lidí, démonů a nemrtvých. Jejich smrt pro vás bude znamenat život. K dobru vám budou speciální schopnosti jako telekineze, ale i ostré a duté špičáky, jimiž doslova vysajete krev i duši svých protivníků.
zdroj: WP, GH, Cenega

korg

Nejnovější články