zavřít

Kriminálním živlem v nové hře Final Score

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Brouzdáte-li rádi internetem, může se vám od nynějška stát, že narazíte na oficiální stránky zcela nové hry od SunStorm Interactive, tvůrců Duke Nukem: Manhattan Project.

Final Score, jak se tato novinka nazývá, je teprve v ranné fázi vývoje. V současné době se snaží spuštěním webové presentace přilákat nějakého toho vydavatele, který by v roce 2004 zajistil šťastné vypuštění titulu do náručí dychtivých pařanů.

Final Score by měla být first-person taktickou akcí pro PC, Xbox a PS2. Hráč se sžije s postavou hlavního hrdiny, Danem Hawkinsem, zkušeným zločineckým esem. Náplní hry bude vybudování elitní jednotky profesionálních kriminálníků (těch nejlepších z nejlepších), kteří by se následně pod vaším velením pustili do takových akcí, jako zcizování šperků, bankovních loupeží nebo ozbrojených krádeží aut v naději, že svůj dosavadní život v podsvětí někdy opustí a začnou si užívat života v luxusu. Takové akce je nutné zvládnout v co nejkratším čase a pokud možno bez ztrát ve vlastních řadách. Úspěšnost v dané prácičce se pak odrazí nejen na balíku peněz, ale také na vylepšení schopností celé skupiny. Když to ale na druhé straně projedete, můžete si být jisti, že buďto skončíte v base anebo vás někdo rovnou odpráskne, což samozřejmě může znamenat i konec hry.


nové obrázkykompletní galerie

Final Score vám prý nabídne vysoce specializovanou, unikátní skupinu profesionálních zločinců, zahrnující kasaře, experty na bezpečnostní systémy, specialisty na zbraně i zručné řidiče - všechny s vlastními charakteristikami osobnosti, pracovními zvyky, stupni schopností, požadavky na vybavení a v neposlední řadě i na plat. I když je vydání hry otázkou vzdálené budoucnosti, už nyní mají tvůrci jasno i v tom, že by ji chtěli vybavit také několika různými multiplayerovými módy (obvyklými i některými novými) a scénáři.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.