zavřít

Knights of the Temple II - okno do 13. století

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stejně tak jako budoucnost láká tvůrce her i minulost.

Slovenský vývojářský tým Cauldron se momentálně soustředí na období 13. století, neboť pracuje na novém pokračování third-person akčního dobrodružství mladého templáře Paula de Rague - Knights of the Temple II. Právě z této hry vám dnes nabízíme balík nových screenshotů, s nimiž se i vy můžete na chvíli přenést do středověku.


Knights of the Temple II slibuje nelineární formu hraní. Příběh budete moci následovat vlastním tempem a způsobem výběru jednotlivých úkolů, tomu bude přizpůsoben i konec. Pokud jste hráli předchozí hru, můžete se těšit na setkání se spoustou nových NPC, navštívíte nová místa a objevíte řadu nových věcí.
zdroj: WP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.