zavřít

Info o hře RatHunt od tvůrců Mortyru

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

RatHunt je akční RPG z vlastního pohledu od největšího polského vývojového týmu Mirage Interactive, který si možná pamatujete z válečné střílečky Mortyr.

Původně měla hra RatHunt vyjít jen pro Xbox, ale nakonec se vývojáři slitovali i nad hráčským publikem, které zatím ještě nemá možnost nebo prostě nechce zakoupit tuto krabičku a oznámili, že se chystají vydat také verze pro PC i PS2. My Vám spolu s touto zprávou a stručným nastíněním, oč v této hře půjde, přinášíme také nové obrázky, které Vám RatHunt přiblíží.


další nové obrázky

RatHunt je tedy akční RPG s velice dynamickým scénářem i samotnou hrou. Ačkoli by se naprvní pohled dalo říci, že jde o obyčejnou střílečku, není tomu tak. V RatHunt se sice setkáte s mnoha tvrdými souboji, ale jak na svých stránkách tvůrci hry slibují, bude jejich dílo daleko vybočovat z řady (především zařazením RPG prvků). Hlavní postava jménem Mason se probouzí ve vězeňské nemocnici a matně vzpomíná na události, které ho sem dostaly. Byl najat místní ruskou mafií za účelem vykonání drobné krádeže, jenomže věci se nějak zvrtly, byl zabit policejní důstojník a Mason byl svými kamarády zrazen, zastřelen a v domění, že je mrtev ponechán na místě činu. Policie ho samozřejmě považuje za nejpravděpodobnějšího viníka krutého činu. Mason se s tím ale nehodlá smířit a tak se pokouší o útěk, aby nalezl člověka, který ho do nesnází dostal. Jeho pobyt na svobodě však také není přiliš bez problémů. Začíná válka mezi třemi místními mafiánskými organizacemi - čínskou, ruskou a italskou. Během své nebezpečné mise, při které jen těžko poznáte zda lovíte nebo jste loveni, se Mason postupně zdokonaluje ve svých schopnostech až se z něj stane nebezpečný vraždící stroj a jen hráč určuje směr jakým se hra budete ubírat.

Máte-li zájem dozvědět se o RatHunt, který je navíc ještě postaven na LithTech enginu, více, navštivte oficiální stránku hry, kde dostanete podrobné informace nejen o arsenálu zbraní (včetně obrázků), ale také další obrázky, skicy anebo soundtrack apod. Na vydání této gamesky si ale ještě pár měsíců počkáme.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.