zavřít

Homepage pro Will of Steel v provozu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost GMX Media dnes oznámila spuštění oficiálních stránek pro nadcházející taktickou 3D RTS Will of Steel, jejíž vydání očekáváme během příštího měsíce.

Díky tomu přibyl do naší galerie balík nových obrázků. Zastanete roli Williama Steela, mladého důstojníka námořnictva a syna generála Thomase Steela. Vaším úkolem bude velet praporu složenému z pěchoty, tanků, APC2, průzkumníků a protiletadlové jednotky.


nové obrázkykompletní galerie

Děj hry, která má čítat 16 misí, se bude odehrávat v oblasti Afghánistánu (2001) a Iráku (2003), za různé denní doby i ročního období. Podle toho, jak si povedete, budete šplhat po žebříčku kariéry a postupně získávat přistup k dalším speciálním možnostem, jako jsou například podpora dělostřelectva, letecký úder či satelitní průzkum. Hra bude vybavena mj. hlasovou podporou ovládání a více se o ní dozvíte již za pár dnů v našich dojmech z dema.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.