zavřít

Grom, Colonies, Curse: The Eye of Isis pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco němečtí hráči se již nějaký ten pátek mohou díky CDV zaobírat dobrodružstvími svérázného hrdiny Colonela Groma v akční adventuře/RPG Grom od studia Rebelmind, ostatní svět na svou příležitost teprve čeká.

Dočkat by se měl během první poloviny tohoto roku. Grom je z části hrou historickou a z části fantastickou. Vychází z období 2. světové války, ale zavede vás do Tibetu, kde se navíc budete potýkat také s mnoha mytologickými monstry.

    


Grom galerie  ||  Colonies galerie  ||  Curse galerie

Je to deset dní, co jsme vám představili nový projekt vývojářů AcidStorm Entertainment. Jmenuje se Colonies a jde o onlinovou multiplayerovou first-person střílečku s prvky strategie a RPG odehrávající se v cyberpunkovém sci-fi světě. V galerii je pro vás připraveno několik nových screenshotů. Hra je postavena na enginu použitém při vývoji Tribes 2 a její vydání je naplánováno na jaro tohoto roku.

Za záhadami egyptských pyramid už nemusíte cestovat tak daleko. Stačí, když si počkáte na akční thriller s názvem Curse: The Eye of Isis, anebo ještě lépe, když se podíváte do naší galerie, kde jsou pro vás připraveny nové obrázky. O této hře z dílem studia Asylum Entertainment jste se mohli na našich stránkách v pátek dočíst některé podrobnosti ohledně příběhu a hlavních postav. Berte proto novou sadu obrázků, jako doplnění oné zprávy a také jako zpestření dnešního dne. Curse má vyjít na letos podzim.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.