zavřít

Gooka 2: The Mystery of Janatris míří do světa

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Takže ne v květnu, ale až v červnu se setkáte s novým pokračováním oblíbené české point&click adventury vývojářů Centauri Production - Gooka.

Vyplývá to z oficiální tiskové zprávy společnosti Cenega Publishing. Gooka 2 díky svému vydavateli vyrazí i za hranice našeho státu - například do Velké Británie - kde k tomu ponese ještě podtitul The Mystery of Janatris. V naší galerii dnes můžete objevit sadu dvanácti nových screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

Gooka: The Mystery of Janatris vás postaví do role váženého soudce Gooky, obdařeného telepatickými schopnostmi, které mu umožňují nahlížet do myslí jiných lidí a předvídat tak jejich jednání. To je, uznejte sami, velmi užitečná vlastnost, zejména při souboji se zlem, které se začíná nebezpečně rozmáhat nad celým Jantarisem. Příběh začíná vaším návratem z dlouhé cesty, přičemž váš dům naleznete sežehnutý, ženu nemocnou a svého syna... svého syna nenajdete vůbec, protože toho kdosi unesl.

Hra kombinuje několik různých žánrů, najdete v ní prvky adventury, RPG i akce. Připraví vám setkání se 40 různými NPC postavami, které vám na vaší cestě za nalezením syna pomohou. Těšit se můžete na poznání nových míst, zajímavé hádanky, tahově pojaté souboje, to vše zpestřené dynamický počasím a efekty. Více v našem loňském rozhovoru, u nás hra vyjde kompletně v češtině během června až července (předobjednávka za 899 Kč).
zdroj: PR

korgull
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.