zavřít

Gladiators of Rome - borci z Kolosea

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V nově ohlášené strategické hře s výraznými bojovými prvky Gladiators of Rome dostanete za úkol poměrně zajímavou věc - stát se elitním gladiátorem.

Vaše cesta začíná v malé zapadlé vesničce, odkud se postupným trénováním a zdokonalováním v boji dostanete až do Říma. Vaše vítězství a především přežití však nezávisí jenom na tom, jak budete dobří zápasníci a jakým způsobem si s protivníky poradíte. Mnohem důležitější se někdy ukáže schopnost pobavit lidi a získat si jejich přízeň, především pak sympatie samotného císaře. Právě ten je totiž oním soudcem, který jediným pohybem ruky rozhoduje o dalším osudu gladiátorů.


nové obrázkykompletní galerie

Veškerý děj hry bude probíhat v reálném čase. Tvůrci z Catdaddy Games neslibují jen RTS a akci, ale také dobové a detailní ztvárnění veškeré architektury a množství historických zbraní. Toto studio už spáchalo "čtyřicetiprocentní" budgetovky jako Golf Resort Tycoon II nebo Ski Resort Tycoon II, ale Gladiators of Rome vydává Activision Value již tento měsíc, takže si o hře uděláme obrázek již brzy sami.
zdroj: GamersHell

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.