Freak Out: Extreme Freeride poprvé v obrazech
zdroj: tisková zpráva

Freak Out: Extreme Freeride poprvé v obrazech

16. 11. 2006 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Jowood Production včera upozornila na spuštění nových oficiálních stránek, byť prozatím v podobě teaseru, svého nadcházejícího projektu s názvem Freak Out: Extreme Freeride, o jehož vývoji jsme vás informovali v srpnu.

Spolu s tím zaznamenaly premiéru nejen ukázky soundtracku, který bude hráče během zběsilého sjíždění sněhem pokrytých kopců doprovázet, ale i tři první screenshoty, které si nyní můžete prohlédnout v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Freak Out přinese trochu adrenalinu do života těm, kteří nemají dost odvahy nebo jiné potřebné předpoklady k tomu, aby to zkusili sami, ale obdivují ty blázny, co se na lyžích řítí neskutečnou rychlostí odkudsi kamsi (nejčastěji shora dolů) a ještě se přitom stíhají vyhýbat různým překážkám nebo praktikovat nějaké šílené akrobatické kousky. Jízda v této hře nemá žádná pravidla. Užít si budete moci stylových skoků, extrémní rychlosti a různých dalších i nebezpečných bláznivin. Freak Out má být vydána v prvním čtvrtletí příštího roku, a to ve verzích pro PC, PS2 a PSP.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články