Fantasy dobrodružství ve hře Kings Bounty
zdroj: tisková zpráva

Fantasy dobrodružství ve hře Kings Bounty

13. 5. 2006 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Další fantasy hra, kterou vám dnes představíme, údajně vzniká v dílnách studia Katauri Interactive a nevyjde dříve než v roce 2007.

Jmenuje se Battle Lord (update 03/2007 - přejmenována na Kings Bounty) a střetávají se v ní prvky real-time, tahové i RPG. V reálném čase budete zažívat RPG dobrodružství plynoucí z prozkoumávání a objevování pohádkového fantasy světa obývaného nebojácnými rytíři, zlými černokněžníky, moudrými králi a překrásnými princeznami. Tahová část přijde na řadu při bitvách, v nichž povedete vlastní armádu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hra slibuje zajímavý příběh s řadou zvratů a nečekaným koncem. Na výběr budete mít ze tří typů postav - válečníka, paladina a mága. Každý z nich pochopitelně nabízí jiné schopnosti a vlastnosti. Vaše putování povede přes nejrůznější oblasti povrchu zemského, stejně jako do podzemí. K soubojům bude docházet na souši i na moři, a zrovna tak v hradech jako v kobkách. Ke slovu se dostanou zbraně i kouzla. Herní svět jinak nemá být statický. Nepřátelé prý nebudou sedět a čekat, až k nim váš hrdina dorazí, nýbrž si půjdou po svých zájmech a budou se snažit vám zkřížit cestu.
zdroj: 1C

korgull

Nejnovější články