zavřít

E3 - první obrázky z Tropico 2: Pirate Cove

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fanouškové simulace ostrova pod vedením všemocného diktátora - Tropico - se již určitě nemohou dočkat druhého oznámeného dílu - Tropico 2: Pirate Cove, který nás oproti původní hře z období studené války zanese do sedmnáctého století, tedy do dob, kdy karibské moře křižovaly lodě s černými vlajkami a skříženými hnáty ve znaku.

Dnes pro Vás navíc máme prvních pár obrázků, která vás do pirátského světa nechají nahlédnout.


další nové obrázky

Tropico: Pirate Cove vám nabídne roli pirátského krále, který bude stejně jako diktátoři v předchozím díle oplývat leckterými přednostmi i nedostatky. Základní systém hraní bude v zásadě obdobný jako v Tropico 1; pokusíte se o uspokojení potřeb obyvatel ostrova, budete stavět různé budovy, vydávat nařízení ad. Podstatné rozdíly však naleznete v ekonomickém a populačním systému. Také způsob nabývání peněz bude už z podstaty hry poněkud odlišný - zatímco v Tropico 1 a jejím datadisku (Paradise Island) jste je poctivě vydělávali budováním turisticky atraktivní oblasti a dalšími činnostmi, v Tropico 2: Pirate Cove se budete obohacovat vždy spíše nekalým rabováním a vykořisťováním. Aby byli Vaši piráti schopnými chlapíky, budete je muset motivovat alespoň zajištěním jejich potřeb. Každý z pirátů bude mít navíc svou vlastí osobnost a schopnosti.

Základním kamenem ekonomiky budou Vaše pirátské lodě - ty mohou být vyráběny a za určitých podmínek získávány rovněž zajetím. Budou zde k dispozici různé druhy plavidel, a tak bude nutné zajistit pro ně dostatek vhodné posádky i plné vybavení lodě (jídlem, zbraněmi...). Tropico 2: Pirate Cove bude vybaveno strategickou mapou karibského moře, rozdělenou na 20 zón, které budete v průběhu svého pirátského působení postupně prozkoumávat a zjišťovat obchodní trasy a místa, kde se vyskytují kolonie.
zdroj: CGOnline

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.