Dva dny života v X-Men: Wolverine Revenge
zdroj: tisková zpráva

Dva dny života v X-Men: Wolverine Revenge

1. 3. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Připravovaná multiplatformová akce X-Men: Wolverine Revenge bude, jak asi předpokládáte nebo víte, inspirována chystaným filmem X-Men 2.

Ve hře se ujmete role Wolverina, tedy Logana, se kterým se během pouhých 48 hodit pokusíte získat účinné sérum proti virusu Shiva, který jej nakazil. Samotný příběh začíná někdy v roce 1968, kdy se hráč během tutorialu seznamuje s pozadím celého programu Weapon X, jehož výsledky později sehrají klíčovou roli nejen v života Wolvieho. Následuje šest částí, z nichž každá obsahuje tři až čtyři mise, celkově tedy hra nabídne 23 levelů. V naší galerii je několik nových přírůstků, které však pochází z konzolové verze hry.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Minout by vás neměli staří známí jako Beast, profesor Xavier, Rogue, Colossus nebo Sabertooth, Wendigo, Juggernaut, Omega Red a další. Fandové X-Men vědí o koho jde, ostatním jména asi stejně příliš nepomohou, ale pravdou zůstává, že se hra úplně do detailů své předlohy držet nebude. Co však titul rozhodně nabídne bude možnost převlékání své postavy do různých typů oblečení a přidávání výstroje. Na první pohled vypadá Wolverine Revenge stejně jako většina akčních her dneška, hlavní hrdina se ale přeci jen od ostatních obvyklých klaďasů dost liší. Důvodem jeho výjimečnosti jsou schopnosti, dané mutací viru, které se projevují především zvýšenou vnímavostí vůči okolí. Ve hře tak najdete třeba termovizi, o jejíž výhodách se především ve špionážních misích nedá pochybovat. Během postupu ve hře se také budete moci učit nové dovednosti, především v útoku a postupně je kombinovat. X-Men: Wolverine Revenge od GenePool Software a Livesay Technologies (PC verze) můžete očekávat již v dubnu.
zdroj: GameSpy, TTG

kate

Nejnovější články