zavřít

Důvody odkladu STALKERA a nové screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před pár dny jsme vás informovali o zpoždění očekávané hry STALKER: Shadow of Chernobyl a v diskusních fórech byly dodatečně uvedeny důvody odkladu až na květen 2005.

Distributor THQ prý chce dát tvůrcům trochu více času na testování tak komplexního světa a všech jeho aspektů. Systém "simulace života" se prý GSC vydařil dokonce lépe, než se původně očekávalo, a tak by také prý zasloužil nějaký ten čas pro testování navrch. Hra je jinak údajně již v podstatě "hotová" a nyní tedy dochází ještě k optimalizaci kódu a dalším podobným vychytávkám, aby se docílilo nejlepšího možného výsledku.


nové obrázkykompletní galerie

Oficiální cestou také bylo uvolněno osm zbrusu nových screenshotů, které jsme přidali do naší galerie výjimečně v originálním rozlišení 1600x1200, abyste si je mohli vychutnat v plné kráse. Práva na vydání hry STALKER u nás má společnost CD Projekt, která plánuje lokalizaci formou českých titulků a prodejní cena se díky tomu má vejít pod tisícovku - konkrétně na GameShopu stojí 899 Kč a navíc dostanete zdarma jeden (zatím tajný :) dárek.
zdroj: 3DGamers

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.