zavřít

Driver 3, Knights of the Old Rep., Nitro Family

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Až na příští rok byla posunuta závodní arkáda/simulace taxikáře Driver 3, připravovaná v dílnách společnosti Reflections.

Možná i z toho důvodu, aby tato nepříjemná zpráva hráče tolik nepoškorpila, vydali Infogrames několik nových screenshotů z PlayStation 2 verze, které jsou nyní k vidění i v naší galerii. Driver 3 je vyvíjen pro PS2, Xbox, GameCube i PC.

zdroj: Archiv    zdroj: Archiv    zdroj: Archiv
Driver 3 galerie  ||  SW: Knights of the Old Rep. galerie  ||  Nitro Family galerie

Do úplně jiné sféry vás ale přenesou nové ukázky ze hry Star Wars: Knights of the Old Republic od BioWare. Ta, jak víte, vám umožní navštívit vesmír celých 4000 let před událostmi, jaké znáte z filmů. Na jedné z ukázek můžete vidět souboj hrdiny s jakýmsi mutantem v podobě přerostlé mouchy. Na jiném zase ne zrovna přátelské setkání hrdiny, Shan a Wookiee s jedním z Dark Jediů. Pak se můžete stát svědky dalšího souboje s nějakým zástupcem mimozemské rasy. Tento obrázek je rovněž zajímavý tím, že je na něm patrný efekt letící kulky ala Matrix. Než se nadějete, budete stát uprostřed velké bitky s jistými nájezdníky a nakonec je zde ještě momentka zachycující hrdinu, Wookieeho a vražedného robota.

Do třetice vám ještě můžeme nabídnout několik screenshotů z nedávno oznámeného projektu korejské společnosti Delphieye Inc. - Nitro Family. Jde o first-person střílečku poháněnou známým Serious Sam enginem. Jak je vidět z naší galerie, je tento titul pojat ve stylu B-éčkových filmů. Podrobnosti by měly vyplynout až na výstavě E3, která se nezadržitelně blíží. Co se týče vydání, mají tvůrci již celkem jasno, když tvrdí, že se Nitro Family objeví v obchodech ještě přd letošními Vánocemi.
zdroj: IGNBioWareGameSpy

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.