Driver 3, Knights of  the Old Rep., Nitro Family
zdroj: tisková zpráva

Driver 3, Knights of the Old Rep., Nitro Family

26. 4. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Až na příští rok byla posunuta závodní arkáda/simulace taxikáře Driver 3, připravovaná v dílnách společnosti Reflections.

Možná i z toho důvodu, aby tato nepříjemná zpráva hráče tolik nepoškorpila, vydali Infogrames několik nových screenshotů z PlayStation 2 verze, které jsou nyní k vidění i v naší galerii. Driver 3 je vyvíjen pro PS2, Xbox, GameCube i PC.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Driver 3 galerie  ||  SW: Knights of the Old Rep. galerie  ||  Nitro Family galerie

Do úplně jiné sféry vás ale přenesou nové ukázky ze hry Star Wars: Knights of the Old Republic od BioWare. Ta, jak víte, vám umožní navštívit vesmír celých 4000 let před událostmi, jaké znáte z filmů. Na jedné z ukázek můžete vidět souboj hrdiny s jakýmsi mutantem v podobě přerostlé mouchy. Na jiném zase ne zrovna přátelské setkání hrdiny, Shan a Wookiee s jedním z Dark Jediů. Pak se můžete stát svědky dalšího souboje s nějakým zástupcem mimozemské rasy. Tento obrázek je rovněž zajímavý tím, že je na něm patrný efekt letící kulky ala Matrix. Než se nadějete, budete stát uprostřed velké bitky s jistými nájezdníky a nakonec je zde ještě momentka zachycující hrdinu, Wookieeho a vražedného robota.

Do třetice vám ještě můžeme nabídnout několik screenshotů z nedávno oznámeného projektu korejské společnosti Delphieye Inc. - Nitro Family. Jde o first-person střílečku poháněnou známým Serious Sam enginem. Jak je vidět z naší galerie, je tento titul pojat ve stylu B-éčkových filmů. Podrobnosti by měly vyplynout až na výstavě E3, která se nezadržitelně blíží. Co se týče vydání, mají tvůrci již celkem jasno, když tvrdí, že se Nitro Family objeví v obchodech ještě přd letošními Vánocemi.
zdroj: IGNBioWareGameSpy

ko

Nejnovější články